TalkTalk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TalkTalk

Dobrodosli na jedinom forumu na kome mozete da pricate o svacemu.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bez mobilnog u drustvu simpatije

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
[sad about you]
Admin
Admin
[sad about you]


Ženski
Broj poruka : 1213
Godina : 28
Lokacija : :P
Raspoloženje : :)
Washe ime : Razz
Datum upisa : 02.10.2008

Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitimeSub Okt 18 2008, 22:59

Nije mali broj onih koji su postali zavisni od mobilnih telefona. Mada je ova spravica nesumnjivo jako korisna i zabavna, ukoliko ne možete da se odvojite od nje, može vam prilično oslabiti ljubavni život, jer više pažnje obraćate na mobilni nego na simpatiju, dečka ili devojku.
Na šta mislimo? Recimo, počnete razgovor sa simpatijom - ura, uspeli ste da pričate s njima a da nema unaokolo njihovih prijatelja, možete i nešto malo više privatno da kažete i ne brinete da li ćete se izblamirati pred gomilom ljudi! - ali vam baš tada stigne SMS poruka i vi, naravno, usred razgovora morate da proverite ko vam piše, i šta, i da odgovorite. Pa stigne odgovor na to, pa opet čitate i opet otpisujete. Tu baš i nema mnogo razgovora sa simpatijom, zar ne? Plus će i simpatija da zaključi da vam nije naročito bitna, pa nikad neće ni postati nešto više od simpatije.
Ni jednom kada ste u vezi nije u redu prekidati razgovor, maženje ili intimu s voljenom osobom da biste pogledali kakva vam je poruka stigla i od koga. Jeste, radoznali ste, ali takve stvari vam odvlače pažnju od voljene osobe pa ne možete stvarno da uživate s njom, a verujte da ni ona u takvim trenucima ne uživa s vama, nego nestrpljivo čeka da završite s mobilnim i ponovo joj posvetite pažnju. A ako su takvi prekidi česti, voljena osoba će se osetiti zapostavljeno i nesrećno, i nećete baš dugo ostati u vezi.
Nazad na vrh Ići dole
~Dilj@~M@ck@~
*moder@tor*
*moder@tor*
~Dilj@~M@ck@~


Ženski
Broj poruka : 1253
Godina : 30
Washe ime : Sladjana....
Datum upisa : 25.10.2008

Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitimeNed Nov 16 2008, 23:12

Neutral
Nazad na vrh Ići dole
~Pufnica~
*@dmin*
*@dmin*
~Pufnica~


Ženski
Broj poruka : 538
Godina : 28
Washe ime : Amy...tako me svi zovu
Datum upisa : 09.09.2008

Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitimeSub Jan 03 2009, 21:18

pa naravno...
Nazad na vrh Ići dole
~Dilj@~M@ck@~
*moder@tor*
*moder@tor*
~Dilj@~M@ck@~


Ženski
Broj poruka : 1253
Godina : 30
Washe ime : Sladjana....
Datum upisa : 25.10.2008

Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitimePon Jan 05 2009, 00:25

Nazad na vrh Ići dole
~Crazy~In~Love~
*Sweet lollipop*
~Crazy~In~Love~


Ženski
Broj poruka : 319
Godina : 28
Lokacija : Melburn
Posao/hobi : Djak/rukomet
Raspoloženje : Lepo!
Datum upisa : 20.09.2008

Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitimeSre Jan 07 2009, 18:56

u mislim da je ipak bolje SA....ja sam barem imala srece sa tim.
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
*@dmin*
*@dmin*
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 1266
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao/hobi : Odbojkaaa....♥♥♥
Raspoloženje : xDD
Washe ime : Sladjana ~Sladja~
Datum upisa : 09.09.2008

Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitimeČet Jan 08 2009, 14:05

Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlstalk.fairtopic.com
[sad about you]
Admin
Admin
[sad about you]


Ženski
Broj poruka : 1213
Godina : 28
Lokacija : :P
Raspoloženje : :)
Washe ime : Razz
Datum upisa : 02.10.2008

Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitimeČet Jan 08 2009, 19:55

~Crazy~In~Love~ ::
u mislim da je ipak bolje SA....ja sam barem imala srece sa tim.
http://seranovi.hot4 Kako ko... http://seranovi.hot4
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bez mobilnog u drustvu simpatije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez mobilnog u drustvu simpatije   Bez mobilnog u drustvu simpatije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bez mobilnog u drustvu simpatije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TalkTalk :: Ljubav xD :: Saveti-
Skoči na: